Targi

poniedziałek, 23 września 2013

Pierwsze targi za mną! To było bardzo ciekawe doświadczenie :) Miło było spotkać tylu fajnych ludzi! Bardzo cieszy mnie fakt, że część osób, które odwiedziły stoisko znało już moje prace i Terakoty :) Cieszę się również, że przyciągnęłam uwagę innych osób, które wcześniej o Terakotach nie słyszały.
Zrobiłam małe statystyki i najpopularniejszym kotem tego eventu okazał się... Tajny Kot! Tylko ciii! Nie mówicie nikomu! To ściśle tajne ;)


Targi były częścią festiwalu, który odbywał się w moim rodzinnym mieście - Białymstoku. Skorzystałam z tej okazji i zabrałam ze sobą również moje białostockie gadżety. Największą popularnością cieszyły się przypinki i magnesy "Dla mnie się to podoba" :) Już niedługo więcej białostockich gadżetów pojawi się na fanpage'u https://www.facebook.com/dlamniesietopodoba.

Mam nadzieję, że już niebawem będzie następna okazja do wybrania się w terakotowym gronie na targową wycieczkę. Będę informować na bieżąco i już teraz zapraszam serdecznie! :)


2 komentarze

  1. Ja już myślę nad następną okazją! :) Chciałabym wziąć udział w samodzielnych targach, bo te tak naprawdę były tylko częścią innego eventu. Będę informować na bieżąco na blogu i już zapraszam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń