Koci Zodiak: Bliźnięta

piątek, 20 czerwca 2014

Ręka w górę, kto jest spod znaku Bliźniąt! :) Sama jestem podwójnym Bliźniakiem, bo nie tylko zodiakalnym, ale również "naturalnym" - mam siostrę bliźniaczkę i dzisiaj obchodzimy swoje urodziny! :) A w Kocim Zodiaku pojawiły się kocurki brytyjskie krótkowłose (moja ulubiona rasa) w roli Bliźniąt:

Te kocięta, jak większość osobników spod znaku Bliźniąt, są nie tylko pełne wrodzonego wdzięku , ale przede wszystkim uwielbiają zmiany! Żywią wręcz nieopanowaną namiętność do nowości. Jak tylko skończą pozować, natychmiast rzucą się w wir zajęć - jeszcze nie wiadomo jakich - bo mają milion pomysłów na minutę i zatrzęsienie zainteresowań. Nie znoszą nudy i bezruchu, więc nawet gdy śpią, to gdzieś pędzą!


5 komentarzy

 1. Cudne te kotki! Jedna z ciekawszych twoich grafik moim zdaniem. Takie artystyczne klimaty. A nie wprowadziłabyś na rynek może torebek materiałowych z tymi kociakami? Pomyśl o tym, bo byłyby świetne. Ja bym sama z chęcią kupiła.

  Pozdrawiam! Kopytkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne ,ale mam pytanie czy będzie jakiś znak zodiaku z udziałem kotów europejskich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie wiem na 100%, ale bardzo możliwe :)

   Usuń
  2. Mam nadzieję ,bo chciałabym się dowiedzieć czegoś o moim Cinzku, zapraszam do mnie http://kasztanowata.blogspot.com/p/blog-page.html

   Usuń