Pracownia

piątek, 31 stycznia 2014

Mam wyrzuty sumienia, że tak rzadko wrzucam coś na mojego bloga, więc dziś chciałabym się wytłumaczyć, a to oznacza, że powinnam Was zaprosić na małą wycieczkę do miejsca, gdzie spędzam najwięcej czasu i gdzie codziennie rodzą się nowe pomysły - do mojej pracowni. Tutaj powstają wszystkie moje grafiki i prace, nie tylko terakotowe! Tak naprawdę Terakoty są jednym z wielu zajęć, którym poświęcam czas, a ostatnio, na moje własne życzenie, lista tych zajęć znacznie się powiększyła, bo postanowiłam nauczyć się kilku nowych dla mnie rzeczy :)


Koty nie są jedynym tematem moich prac, bardzo lubię rysować ludzi. Moje "ludzkie" grafiki można obejrzeć na stronie: pikselowo.com. Poza tworzeniem prac przy tablecie graficznym, jestem również grafikiem komputerowym i od zeszłego roku prowadzę własną działalność - małe studio graficzne Super Piksel (superpiksel.com) projektujące wszelkiego rodzaju reklamy na potrzeby internetu, poligrafii itd.

W najbliższym czasie pojawią się kolejne notki z moim małym centrum dowodzenia w tle. A tymczasem uciekam do kuchni szykować babeczki na jutrzejszą wizytę znajomych :)

Miłego weekendu!

14 komentarzy

 1. Sama przyjemność spędzać czas w takiej pracowni :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :) Spędzam w pracowni ok. 12 godzin dziennie więc staram się, żeby było przyjemnie hihi :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aniu! :) Przez rok doprowadzałam pracownię do porządku, po kolei wymieniałam i przestawiałam meble i niedawno cała ta "metamorfoza" dobiegła końca :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę i dziękuję za miłe słowa :)

   Usuń
 4. Podoba mi się :) Wygląda na przyjemne miejsce do pracy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak :) Praca w domu ma swoje minusy i plusy, ale jednym z największych plusów jest to, że mogę sobie sama urządzić idealne dla siebie pomieszczenie do pracy. Jestem jedną z tych osób, które lubią wiedzieć, że jak sięgną ręką np. w prawo to na pewno znajdą tam dziurkacz do papieru, bo wszystko ma swoje miejsce :D

   Usuń
 5. Piękne, jasne, delikatne, kolorowo-pastelowe...bardzo mi się podoba:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się! Gdy kupiliśmy to mieszkanie ten pokój był cały pomarańczowy, na szczęście szybko udało mi się wprowadzić swoje pomysły i kolory :)

   Usuń
 6. nie dość że porządeczek jestem pod wrażeniem..bo jestem odwrotnością całkowitą :D to jeszcze niesamowity talent jestem pod wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń